Rafael Nadal je tváří Dektonu - Kamenické výrobky z konglomerovaného kamene

Přejít na obsah

Rafael Nadal je tváří Dektonu

Aktuality

AKTUÁLNĚ


JEDINEČNOST JDE RUKU V RUCE S DEKTONEM


V roce 2015 jsme prošli závěrečným školením od specialistů firmy Cosentino na zpracování velkoformátové keramiky DEKTON na kuchyňské pracovní desky. Stali jsme se prvním autorizovaným zpracovatelem tohoto inovativního produktu 
v oblasti kuchyňských pracovních desek v České republice, jehož největší předností keramiky je vysoká tepelná odolnost a excelentní odolnost vůči chemikáliím.

Dekton je tedy materiál, který má jedinečné vlastnosti.

Celosvětově propůjčil svoji tvář Dektonu Rafael Nadal. Neomezená kombinace tohoto spojení. Rafael Nadal to je talent, síla a všestrannost na jakémkoliv povrchu, vlastnosti, které z něj udělali lídra v oblasti sportu a Dekton jako produkt vyrobený vyspělými technologiemi, s jedinečnou odolností, trvanlivostí, všetranností a krásou.

V České republice jsme s materiálem Dekton uskutečnili již několik desítek realizací. Mezi nimi je i naše tenisová jednička a to na hned několika pracovních deskách. Vzhedem k ochraně soukromí Tomáše Berdycha nebudeme zveřejňovat žádné fotografie z této realizace, chceme pouze upozornit, že nejenom vyjímeční lidé si mohou zvolit vyjímečné materiály. Volba je na Vás, Dekton je úžasný materiál. Krásný a odolný, vhodný pro kuchyně, kde se opravdu vaří!

Návrat na obsah