MALÉ FORMÁTY - MosaicTech

O NÁS
KAMENICKÉ VÝROBKY
MATERIÁLY
KE STAŽENÍ
MATERIÁLY
KAMENICKÉ VÝROBKY
O NÁS
KE STAŽENÍ
Přejít na obsah
MALÉ FORMÁTY
MENU | MALÉ FORMÁTY
Společnost MosaicTech vyrábí rovněž tzv. MALÉ FORMÁTY. Jsou to menší výrobky z konglomerovaného kamene, nebo z jiných zákazníkem dodaných materiálů jako keramika.
Většinou se jedná o výrobky formátu 30*30*0,8 cm podlepené na síťce, které se pak kombinují například na stěnách koupelen s běžnou keramickou dlažbou.
Sortiment malých formátů zahrnuje:
  • Bordury
  • Mozaiky
  • Speciální dekory

Zvažte vždy tloušťku stávající dlažby, do které chcete Malé formáty začlenit. Používané tloušťky základních prvků jsou 8 mm a 10 mm s tím, že nejpoužívanější je tloušťka 8 mm tak, aby se malý formát mohl začlenit do stávající 8 mm keramické dlažby.

Malé formáty jsou nalepeny na plastové síťce. Standardně se používá 6 barev konglomerovaného kamene ze sortimentu firmy Technistone (www.technistone.eu). Konglomerovaný kámen vyniká svojí tvrdostí a nenasákavostí a tedy minimálními požadavky na údržbu. Kromě standardních 32 vzorů bordur a mozaik může Mosaictech vyrobit jakýkoliv zákaznický dekor, např. firemní logo, obrazec aj. Nestandardní vzory se vyrábí dle zadání zákazníka. Zákazník se nemusí omezovat tvarem prvků užitých ve Standardních vzorech.
Jak objednat?    
Standardní vzory
Požadované barvy uvádějte od levého horního rohu vzoru. Nemusíte uvádět tloušťku a velikosti prvků. Jen pokud je ve vzoru několik stejných geometrických obrazců o různé velikosti, uveďte i jejich rozměry.

Dva příklady:
    • Kód 109: obdélníky Starlight White, čtverce Starlight Ruby/Starlight Sapphire/ Starlight White.
    • Kód 104: detailní popis s velikostmi dílčích prvků je nutný.

Nestandardní vzory
Postačuje přesný náčrt na milimetrovém papíře.
© 2024 | MosaicTech
Návrat na obsah